نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

هزینه تعمیر پنل تلویزیون چقدر است؟

هزینه تعمیر تلویزیون شامل قیمت قطعات و هزینه های کارگری به اضافه سایر هزینه های همراه است. هزینه های اضافی شامل هزینه سفر برای آمدن یک تکنسین به خانه شما، هزینه حمل و نقل تلویزیون شما به و از تعمیرگاه و هزینه تشخیص برای تعیین نیاز به تعویض است.

هزینه تعمیر صفحه تلویزیون

هزینه تعمیر صفحه تلویزیون می تواند به میزان قابل توجهی بیشتر از هزینه خرید تلویزیون جدید باشد. به همین دلیل، تعویض یا تعمیر صفحه خراب تلویزیون عملی ارزیابی نمی شود.

به عنوان مثال، قیمت تلویزیون جدید ال ای دی سامسونگ 40 اینچ حدود 400 دلار است، با این وجود هزینه یک صفحه نمایش جایگزین برای این مدل حدود 380 دلار است. این قیمت فقط مربوط به قسمت تعویض است و هزینه های تشخیصی، کارگر، هزینه های سفر یا حمل و نقل را پوشش نمی دهد.

تعمیر صفحه نمایش تلویزیون شکسته خدمتی است که توسط اکثر شرکت های تعمیر تلویزیون یا الکترونیک ارائه نمی شود. به عنوان مثال، گارانتی 90 روزه BestBuy، خرابی صفحه نمایش تلویزیون را به عنوان یکی از مشکلاتی که ارائه می دهند ذکر نمی کند.

هزینه تعمیر صفحه تلویزیون ترک خورده

مگر اینکه بخواهید تلویزیونی از دهه 80 یا قبل از آن را تعمیر کنید، تعمیر ترک خورده صفحه تلویزیون امکان پذیر نیست ؛ به جای آن باید کل صفحه نمایش تعویض شود. هزینه یک پنل نمایشگر تلویزیون جایگزین بیشتر از هزینه خرید تلویزیون جدید است و این قبل از هزینه های کارگر و سایر خدمات است. تعمیر صفحه خراب یا خراب مشمول ضمانت تولید کننده نمی باشد.

این را ببینید  علت تار شدن صفحه نمایش تلویزیون

هزینه تعویض صفحه تلویزیون

هزینه تعویض صفحه تلویزیون به طور کلی برابر یا بیشتر از هزینه خرید تلویزیون جدید است. بنابراین، جایگزینی یک صفحه خراب یا خراب تلویزیون گزینه مناسبی در نظر گرفته نمی شود. اگر تلویزیون تحت ضمانت سازنده باشد، تولید کننده ممکن است کل واحد را تعویض کند.

تولیدکنندگان تلویزیون در صورت خرابی صفحه نمایش، به دلیل نقص سازنده، پانل های تعویض صفحه تلویزیون را در دست دارند تا از محصولات تحت ضمانت پشتیبانی کنند.

اگر هنوز می خواهید یک صفحه تلویزیون خراب یا خراب را تعویض کنید، بهترین گزینه شما پیدا کردن یک صفحه جایگزین استفاده شده یا یک تلویزیون خراب از همان مدل است که صفحه روی آن هنوز کارایی دارد. ممکن است یک مورد را در گوگل پیدا کنید و می توانید یک تکنسین را استخدام کنید تا صفحه را تغییر دهد.

هزینه پانل تلویزیون جایگزین دست دوم از 50 تا 350 دلار یا بیشتر، به استثنای حمل و نقل، بسته به مارک و اندازه، متغیر است. توجه داشته باشید که شانس یافتن دقیقاً قطعه مورد نیاز در شرایط عالی بسیار ناچیز است و هزینه آن شامل هزینه نصب توسط یک تعمیرگاه نمی باشد.

چقدر می توان مشکلات رایج تعمیر تلویزیون را برطرف کرد؟

تلویزیون شما LCD، LED، صفحه نمایش پلاسما یا 4K (Ultra HD) باشد، هزینه رفع مشکلات معمول بسته به نوع تعمیر و مارک تلویزیون تعمیر شده از 60 تا 350 دلار است. این مشکلات تعمیر می تواند بیش از یک منبع ممکن داشته باشد، بنابراین یک تکنسین باید وقت بگذارد تا مشکل دقیق را کاهش دهد. تلویزیون ها با تعویض اجزای معیوب تعمیر می شوند.

این را ببینید  خیس شدن ریموت کنترل
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 3 =